Metody na prosaki

Metody na prosaki

Metody na prosaki takich granicach jest cena

podejrzane na: wizaz.pl

Pozbyć się nieestetycznych białych grudek, które występują grupami i określane są potocznie jako prosaki można poprzez standardową wizytę u dobrej kosmetyczki. Nie jest to bardzo kosztowny zabieg, ale wymaga profesjonalizmu ze strony specjalisty w ręce którego się oddajemy.

sprzedamkosztyvat

Najczęściej wykonywanym zabiegiem jest nakłuwanie prosaków igłą. Nakłuwanie to odbywa się w odpowiednim kącie, co daje sposobność wycieknięcia łoju zgromadzonego w cyście. To przez ten właśnie łój czyli sebum dochodzi do wytworzenia się nieładnych i szpecących twarz krostek.

Niektórzy starają się tego rodzaju nakłuwania wykonywać samodzielnie, we własnym domowym zaciszu, ale nie jest to wskazane pod żadnym pozorem, bo przecież nie znamy się na tym i możemy doprowadzić do powstania stanu zapalnego czy nawet blizny trwałej bądź zakażenia.

U kosmetyczki taki rutynowy zabieg będzie nas kosztował zaledwie 50 zł. Zazwyczaj w takich granicach jest cena usuwania prosaków w sposób fachowy. Wartym poddania się zabiegiem jest tez elektrokoagulacja, czyli technika, jaka opiera się na zastosowaniu prądu elektrycznego.

Jest to prąd dość wysokiej częstotliwości, który pozwala na szybkie, wręcz błyskawiczne, usuwanie wszelkich brzydkich zmian pojawiających się na naszej skórze. Taką metodą zwalcza się nie tylko omawiane tu prosaki, ale też naczynka, które popękały czy też nieelegancko rozszerzyły się.

Podobnie czyni się ze szpecącymi włókniakami. To, o jakich kosztach wówczas mówimy to kwestie zróżnicowane. Wszystko zależne jest głównie od tego, na jaki salon natrafimy. Na koniec jeszcze jeden sposób – peeling chemiczny czy też peeling połączony jednocześnie z mikrodermabrazją. Jest to zabieg standardowy wykonywany w każdym przeciętnym salonie kosmetycznym. Ceny przeważnie wahają się od 50 do 200 złotych. Najtrwalej jednakże prosaki usunie się laserem. Zdecydowanie ta metoda uchodzi na chwilę obecną za najdroższą. Jej koszt to z reguły kilkaset złotych. Ponadto lasery powodują dużo większy dyskomfort niż sposoby mniej inwazyjne takie jak mikrodermabrazja czy peelingi.

 

Autor:

Author: admin

Share This Post On